Zasady rejestracji.

  1. W celu wpisania na listę rejestracyjną należy uzupełnić znajdujący się na stronie formularz rejestracyjny. W związku z tym nie ma możliwości zgłoszeń grupowych. W przypadku braku możliwości uzupełnienia formularza (np. awaria/błąd serwera) należy poinformować o tym, wysyłając e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. W ciągu 72 godzin osoby zgłaszające się, otrzymają na e-mail od organizatora wiadomość potwierdzającą wpisanie na listę rejestracyjną. Zostanie im przydzielony indywidualny numer rejestracyjny (warto go zapamiętać w celu przyspieszenia akredytacji!).

  3. W ciągu dwóch tygodni od rejestracji " żywej postaci "gracz powinien opłacić składkę rejestracyjną w wysokości 100 zł. Dane do przelewu będą zawarte w mailu potwierdzającym wpisanie na listę rejestracyjną.

  4. Nie uregulowanie płatności w okresie dwóch tygodni od rejestracji, bądź nie sfinalizowanie rejestracji do dnia 20 maja wiąże się z podniesieniem wysokości składki do kwoty 120 zł. Jeśli gracz zapisał się do Frakcji z limitem graczy to obowiązuje go punkt 10 niniejszych zasad.

  5. Gracze wcielający się w postacie mutantów, kluczowych postaci funkcyjnych oraz część postaci NPC, określone w korespondencji indywidualnej.

  6. Składka rejestracyjna obejmuje: czynsz za miejscówkę, wynajem/kupno agregatów prądotwórczych, zakup paliwa, druk i laminowanie rekwizytów używanych w grze (identyfikatory, gotówka, karty anomalii itp...), zakup materiałów (m.in. silikony, farby w spray'u, kleje, taśmy ostrzegawcze, narzędzia) potrzebnych do wykonania artefaktów, tablic i rekwizytów, wydatki związane z budową, konserwacją i wystrojem lokacji, zakup żywności, kapsułek (leki), wynajem toalet przenośnych oraz wszelkie inne wydatki związane z imprezą.

  7. Organizator ma prawo odmówić uczestnictwa dowolnemu zgłaszającemu bez podania przyczyny odmowy.

  8. Aktualizowana lista osób zgłoszonych i zarejestrowanych będzie ukazywać się na stronie imprezy (upubliczniane są tylko dane: indywidualny numer gracza / ksywa / miasto).
  9. Liczba Osób w Frakcji  Wolność, Powinność, Czyste Niebo, Ekolodzy / Naukowcy 10 osób. Wojsko limit 15 osób, Wolni Stalkerzy, Mutanci - bez limitu
  10. O umieszczeniu osoby na liście decyduje kolejność zgłoszeń, oraz data opłaty rejestracyjnej.  Jeśli liczba osób w frakcji osiągnie limit to każdy dodatkowy gracz, który będzie chciał grać w wybranej frakcji ląduje na liście rezerwowej danej frakcji. Jeśli ktoś z listy głównej frakcji nie dokończy rejestracji w formie opłaty rejestracyjnej ląduje do Frakcji Wolni Stalkerzy lub na listę rezerwową danej Frakcji.